S čím vám môžeme pomôcť? Kontaktujte nás, poskytneme vám konzultáciu ZDARMA.

  Garážové brány

  Garážové brány

  Rolovacie brány

  Garážová brána vytvorí skutočne veľa priestoru pred garážou a vo vnútri garáže. Ak chcete parkovať, môžete vojsť až priamo pred bránu, stropný priestor v garáži zostáva navyše voľný. Profil brány je vyrobený z vysoko kvalitného, nehrdzavejúceho hliníka a je sériovo vybavený modernou technikou pohonov Hörmann.

  Pohon je umiestnený mimo konzoly a je nenáročný na údržbu. Rozbeh a zastavenie brány RollMatic sú mimoriadne jemné a nehlučné, to šetrí bránu. Vnútorný spínač a osvetlenie garáže sú už integrované v skrini ovládania.

  Garážové brány

  Sekcionálne brány

  Elegantné automatické sekcionálne brány sa otvárajú kolmo nahor. Tak získate viac miesta v garáži a pred garážou – a máte celý prejazd voľný. Sekcionálne brány sú vhodné vždy – bez ohľadu na to, či je otvor Vašej garáže pravouhlý alebo skosený, či má segmentový alebo kruhový oblúk. Preto sa ideálne hodia pre dodatočnú modernizáciu.

  Garážové brány

  Výklopné brány

  Obľúbená výklopná brána s vodorovným alebo zvislým vedením presviedča svojím vždy aktuálnym vzhľadom. Najlepšia kvalita materiálov je zárukou dlhej životnosti a trvalej antikoróznej ochrany. Voľný výber farieb a dodatočné kompozičné prvky ako horizontálne obruby, vzor rybej kosti alebo krásne tvarované madlá umožňujú úplne individuálny dizajn brány. Ak vzhľad Vášho domu určuje drevo, je rozhodnutie pre drevenú garážovú bránu celkom logické. Firma Hörmann ponúka sedem rôznych vzorov, usporiadaných zvislo alebo vodorovne, vo forme kosoštvorcov alebo rybej kosti.