S čím vám môžeme pomôcť? Kontaktujte nás, poskytneme vám konzultáciu ZDARMA.

  E-shop

  Nabíjateľná lucerna Fenix CL20R

  39.90  s DPH

  Výkon 300 lm   
  Dosvit 15 m  

  Max výdrž 200 hod
  Napájanie Interný akumulátor, USB dobíjení
  Počet režimov 6
  Vodotesnosť IP66 (prudký dážď)
  Farba svetla Neutrálna biela (4000-5000 K), Červená
  Svetelný zdroj SMD diódy
  Hmotnosť 91 g
  Značka Fenix
  Počet variantov 2

  Clear
  Katalógové číslo: - Kategórie:
  Popis

  Popis

  Fenix CL20R je praktická nabíjateľná prenosná lucerna, ktorú môžete použiť na osvetlenie miestnosti, stanu či pracovného stola. Šestnásť vysoko jasných diód ukrytých pod polguľovitým difuzérom poskytuje svetelný tok až 300 lúmenov (ANSI) s neutrálnym odtieňom bieleho svetla. Výhodou tohto odtieňa svetla je prirodzenejšie a kontrastnejšie podanie farieb v prírode.

  Napájanie zabezpečuje zabudovaný lítiovo-polymérový akumulátor, ktorý sa dobíja cez micro–USB konektor. Lucerna ponúka celkom šesť režimov svietenia vrátane červeného svetla, ktoré nenarušuje adaptáciu očí na tmu. Lucerna je tiež vybavená funkciou predĺženia výdrže. Pri dlhšom použití v režimoch turbo (300 lúmenov), vysokom (130 lúmenov) a strednom (40 lúmenov) lucerna postupne znižuje výkon v malých krokoch pre dosiahnutie dlhšej doby svietenia. Vďaka odolnej a nárazuvzdornej konštrukcii s krytím IP66 možno svetlo bezpečne používať aj v nepriaznivom počasí (silný dážď).

  Spodná strana lucerny je opatrená závesným okom a silným neodymovým magnetom, takže ju možno ľahko zavesiť alebo upevniť na čokoľvek železné. Vďaka kompaktným rozmerom a váhe 91 gramov vrátane akumulátora je lampáš obzvlášť vhodný na turistiku.

  Všetky parametre baterky (svetelný tok, doba svietenia na batérie, vodotesnosť, dosvit a nárazuvzdornosť) sú merané v súlade s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.

  Parametre

  Parametre

  • Svetelným zdrojom je šestnásť vysoko jasných LED s neutrálnym odtieňom svetla a dve červené LED.
  • Šesť režimov výkonu: 300 lúmenov (6 hodín) -> 130 lúmenov (12 hodín) -> 40 lúmenov (20 hodín) -> 1 lúmen (200 hodín) -> červené LED 1,5 lúmenu (100 hodín) -> červené blikanie 1,5 lúmenu
  • Elektronika s funkciou predĺženej doby svietenia.
  • Na napájanie slúži zabudovaný lítiovo-polymérový akumulátor s kapacitou 1600 mAh.
  • Dobíjanie cez micro USB konektor.
  • Vyrobené z odolného plastu, lucerna je nárazuvzdorná pádom z výšky 1,5 metra.
  • Vodeodolná a prachotesná podľa štandardu IP66 (ostrekovanie silnými prúdmi vody zo všetkých strán).
  • Všesmerový difuzér vytvára široký rovnomerný svetelný kužeľ.
  • Spodná strana vybavená závesným okom a neodymovým magnetom pre pripevnenie na čokoľvek železné.
  • Rozmery 7,2 cm (dĺžka) x 4,15 cm (šírka) x 5 cm (výška).
  • Váha 91 gramov (vrátane akumulátora).
  • K lucerne je priložený USB nabíjací kábel.
  • Možno k nej dokúpiť USB adaptér do siete a USB adaptér do auta.
  Použitie

  Použitie

  Pre zapnutie či vypnutie podržte bočné tlačidlo stlačené po dobu 1 sekundy. Štyri stupne výkonu sa prepínajú stlačením tlačidla, červené svetlo sa aktivuje dvojitým rýchlym stlačením tlačidla. Pre aktiváciu červeného blikania najskôr zapnite červené svetlo a potom ešte raz stlačte tlačidlo.

  Nabíjanie – odklopte gumovú krytku micro USB konektora na boku lampy a pomocou priloženého USB kábla ju zapojte do počítača, sieťového USB adaptéra alebo USB adaptéra do auta. Na nabíjanie je možné prípadne použiť aj ľubovoľnú nabíjačku na mobilný telefón s micro USB konektorom. Počas nabíjania svieti bočné tlačidlo na červeno a po plnom nabití sa rozsvieti na zeleno. Po nabití opäť dôkladne utesnite nabíjací konektor pomocou gumovej krytky. Nabíjanie plne vybitého akumulátora trvá cca 1,6 hodiny. V núdzi možno lampu používať aj počas nabíjania, dostupné však budú len režimy 1 lúmen a 40 lúmenov.

  Indikácia stavu nabitia batérie – po krátkom stlačení tlačidla (lucerna musí byť vypnutá) sa aktivuje na 3 sekundy LED indikátor v tlačidle. Ak indikačná dióda svieti zeleno, je batéria nabitá na viac ako 85%. Zelené blikanie znamená 50-85% kapacity. Ak svieti na červeno, je nabitá na 20-50%. Červené blikanie značí, že zostáva menej ako 20% kapacity batérie.

  Upozornenie

  Upozornenie

  • Nerozoberajte sami zapečatené časti, poruší sa tým záruka.
  • Ak lucerna bliká, neprepíná na vyššie režimy výkonu alebo sa nerozsvieti, môže to býť jedným z následujúcich dôvodov:
   • Akumulátor je vybitý – nabite ho.
  Záruka

  Záruka

  Záruka dva roky.