S čím vám môžeme pomôcť? Kontaktujte nás, poskytneme vám konzultáciu ZDARMA.

  E-shop

  VEIU PRO

  406.60  s DPH

  Digitálny priezorník s Wi-Fi

  Katalógové číslo: VEIU PRO Kategórie:
  Popis

  Digitálne dverné Wi-Fi kukátko VEIU Pro ponúka spojenie moderného luxusného dizajnu s najnovšou technológiou v oblasti zabezpečenia bytu. Zariadenie kombinuje bezpečnostné prvky s užívateľsky komfortným použitím, ktoré ľahko ovládnu aj deti a seniori.

  Kukátko je určené pre nepretržité monitorovanie priestoru pred Vašimi dverami a prostredníctvom mobilnej aplikácie, dostupnej zadarmo pre operačné systémy Android a iOS, sa s návštevou spojíte kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Zariadenie sa skladá z vonkajšej časti a vnútorného monitora s veľkosťou 7″. Vonkajšia časť obsahuje kameru s rozlíšením 1080p, pohybový PIR senzor, infračervenú diódu nočného prísvitu, mikrofón, reproduktor a tlačidlo zvončeka. Vnútorná časť disponuje prehľadným farebným dotykovým LCD displejom, ovládacím tlačidlom, reproduktorom a kamerou pre vnútorný videorozhovor.

  Po stlačení tlačidla zvončeka alebo detekcii pohybu pred dverami dôjde k automatickému získaniu záznamu a upovedomeniu používateľa prostredníctvom aplikácie. Optika kamery sa pýši uhlom záberu 180°, takže získate široký prehľad o tom, kto sa práve pri Vašich dverách nachádza. Konštrukcia kamery navyše znemožňuje nahliadnutie do bytu skrz optiku, ako je tomu možné pri bežných dverných kukátkach. Môžete sa tak diskrétne rozhodnúť, či chcete ísť návštevníkovi otvoriť dvere, zaobstarať jeho záznam alebo s ním vzdialene komunikovať v rámci obojsmerného prenosu hlasu.

  Vďaka premyslenej konštrukcii môže byť zariadenie nainštalované prakticky na každé dvere a samotná montáž nezaberie viac ako 10 minút bez nutnosti použitia špeciálneho náradia či náročnej a nákladnej úpravy dverí. Kukátko je vybavené vstavaným lítiovým akumulátorom s kapacitou 10 000 mAh s výdržou v pohotovostnom režime až 45 dní dobíjaného prostredníctvom MicroUSB rozhrania. Nie je teda nutné náročné, a mnohokrát problematické, budovanie kabeláže.

  Pre ukladanie snímok je určené externé úložisko s podporou pamäťovej MicroSD karty až do veľkosti 32 GB. Konfigurácia zariadenia je tiež veľmi jednoduchá vďaka farebnému displeju s uhlopriečkou 7″.

  K prenosu dát do mobilného zariadenia je využívané Vašej domácej Wi-Fi siete, ktorá zaručuje rýchle a bezpečné streamovanie videa v pásme 2.4 GHz.

  Hlavné funkcie:
  • Duálna kamera – Vnútorná kamera pre videohovor a vonkajšia na monitorovanie priestoru pred dverami
  • Prehľadný displej – Dotykový displej s uhlopriečkou 7″ pre tie najkvalitnejšie zábery a záznamy
  • Detekcia osôb – Spoľahlivá detekcia osoby pre minimalizovanie počtu falošných poplachov
  • Detekcia pohybu – Detekcia pohybu pre automatické vytvorenie snímky a zaslanie notifikácie do Vášho smart phone
  • Širokouhlá kamera – Vďaka optike kamery s uhlom záberu 180° budete mať prehľad o každom pohybe pred dverami
  • Ochrana súkromia – Zariadenie zamedzuje nahliadnutiu do bytu, ako je tomu možné pri bežnom optickom kukátku
  • Kvalitný obraz vo dne aj v noci – Infračervený nočný prísvit s vlnovou dĺžkou 850 nm zabezpečuje kvalitný obraz v akúkoľvek dennú dobu
  • Obojsmerný audio prenos – Možnosť obojsmernej komunikácie s návštevou pomocou mobilnej aplikácie; pomocou funkcie interkomu cez dvere bez mobilnej aplikácie
  • Wi-Fi pripojenie – Zariadenie využíva Vašej domácej W-Fi siete pre spoľahlivé a bezpečné streamovanie videa do smart phone
  • Bezpečnosť detí a seniorov – VEIU Pro je možné kompletne obsluhovať bez použitia mobilnej aplikácie. Nastavenie zariadenia pomocou dotykového displeja je rýchle a jednoduché a zvládne ho skutočne každý.
  • Prevádzka zadarmo – Za využívanie cloudového úložiska nie je účtovaný žiadny poplatok, vnútorná pamäť zariadenia sa navyše dá ľahko rozšíriť vložením pamäťovej karty microSD s kapacitou až 32 GB.

  Špecifikácia:

  Displej: TFT kapacitný, uhlopriečka 7″
  Rozlíšenie monitoru: 1280×720
  Rozlíšenie kamery: 1080p (vonkajšia) / 3Mpx (vnútorná)
  Uhol záberu: 180°
  Infračervený prísvit: 850 nm
  IR-Cut filter: Áno
  Detekcia pohybu: Áno
  Formát záznamu: MP4
  Vnútorná pamäť: 6 GB
  Rozšírenie pamäte: Áno, podpora microSD kariet až do veľkosti 32 GB
  Wi-Fi: Áno (IEEE802.11 b/g/n; 2.4 GHz)
  Mobilné aplikácie: Áno zadarmo pre Android aj iOS
  Interkom: Áno
  Dokovacia stanica: Áno
  Akumulátor: Li-Pol akumulátor 10 000 mAh
  Výdrž batérie: až 45 dní (pohotovostný režim)
  Podporovaná šírka dverí: 35 až 105 mm
  Priemer otvoru vo dverách: 13 až 58 mm
  Rozmery: 195 x 137 x 23 mm (vnútorná časť) / Ø65 x 18 mm (vonkajšia časť)
  Materiál: vonkajšia časť – zliatina zinku + plast, farba Copper (meď); vnútorná časť – plast, farba čierna
  Teplota skladovacia / prevádzková: -30 °C ~ +60 °C / -20 °C ~ 50 °C
  Vlhkosť skladovacia / prevádzková: 10 % ~ 85 % / 20 % ~ 75 %
  Jazyk menu: Angličtina, čeština, poľština