S čím vám môžeme pomôcť? Kontaktujte nás, poskytneme vám konzultáciu ZDARMA.

  E-shop

  VEIU MINI 2

  232.20  s DPH

  • Digitálny priezorník s Wi-FI
  Clear
  Katalógové číslo: VEIU MINI 2 Kategórie: ,
  Popis

  Popis

  Digitálne dverné Wi-Fi kukátko VEIU mini 2 je novou generáciou veľmi úspešného modelu VEIU mini. Zariadenie kombinuje bezpečnostné prvky s užívateľsky komfortným flexibilným použitím.

  Kukátko je určené pre nepretržité monitorovanie priestoru pred Vašimi dverami prostredníctvom mobilnej aplikácie dostupnej zadarmo pre operačné systémy Android a iOS. Zariadenie sa skladá z vnútornej a vonkajšej časti, vonkajšia časť obsahuje kameru s rozlíšením 2 MPxpohybový PIR senzor, infračervenú diódu nočného prísvitu, mikrofón, reproduktor a tlačidlo zvončeka. Vnútorná časť disponuje prehľadným farebným dotykovým LCD displejom, ovládacím tlačidlom a vďaka nabíjaciemu lítiovému akumulátoru a slotu pre pamäťové karty sa stará o napájanie zariadenia a ukladanie získaných snímok či videozáznamov do pamäti.

  Po stlačení tlačidla zvončeka alebo detekcii pohybu pred dverami dôjde k automatickému získaniu záznamu a upovedomeniu užívateľa prostredníctvom spomínanej aplikácie. Optika kamery sa pýši uhlom záberu 160°, takže získate široký prehľad o tom, kto sa práve pri Vašich dverách nachádza. Konštrukcia kamery navyše znemožňuje nahliadnutie do bytu skrz optiku, ako je tomu možné pri bežných dverných kukátkach. Môžete sa tak diskrétne rozhodnúť, či chcete ísť návštevníkovi otvoriť dvere, získať jeho záznam alebo s ním vzdialene komunikovať v rámci obojsmerného prenosu hlasu.

  Vďaka premyslenej konštrukcii môže byť zariadenie nainštalované prakticky na každé dvere a samotná montáž nezaberie viac ako 10 minút bez nutnosti použitia špeciálneho náradia či náročnej a nákladnej úpravy dverí. Kukátko je vybavené vstavaným lítiovým akumulátorom s kapacitou 5 000 mAh s výdržou v pohotovostnom režime až 40 dní dobíjaného prostredníctvom MicroUSB rozhrania. Nie je teda potrebné ani náročné a mnohokrát problematické budovanie kabeláže.

  Na ukladanie snímok je určené externé úložisko s podporou pamäťovej MicroSD karty až do veľkosti 32 GB. Konfigurácia zariadenia je tiež veľmi jednoduchá vďaka farebnému displeju s uhlopriečkou 4.3″ a menu kompletne v českom jazyku.

  K prenosu dát do mobilného zariadenia je využívané Vašej domácej Wi-Fi siete, ktorá zaručuje rýchle a bezpečné streamovanie videa v pásme 2.4 GHz.

  Technická špecifikácia

  Technická špecifikácia

  Model: EQA27GY (Gray)
  Kamera: 2.0 MPx CMOS, uhol záberu 160°
  Displej: Dotykový LCD, 4.3’’, rozlíšenie 480 x 272
  Napájanie: Lítiová batéria, 5 000 mAh
  Pohotovostný režim: Až 40 dní
  Interná pamäť: Nie
  Externá pamäť: Podpora MicroSD kariet (až 32 GB)
  Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n 2.4 GHz
  Mobilné aplikácie: Android verzia 4.0 a vyššia, iOS 8.0 a vyššia
  Šírka dverí: 35 až 110 mm
  Priemer otvoru pre montáž:: 12 až 58 mm
  Rozmery (monitor / kamera): 115 x 87 x 28 mm / priemer 63 x 18 mm
  Hmotnosť (monitor / kamera): 245 g / 115 g
  Teplota skladovacia / prevádzková: -30°C ~ +60°C / -20°C ~ 50°C
  Vlhkosť skladovacia / prevádzková: 
  10% ~ 85% / 20% ~ 75%
  Jazyk menu: 
  Čeština