S čím vám môžeme pomôcť? Kontaktujte nás, poskytneme vám konzultáciu ZDARMA.

  E-shop

  Zľava

  Samostatná IP kamerová jednotka EM-102WIFI s apkou pre mobil

  119.99  106.80  s DPH

  Bezdrôtový videotelefón

  Katalógové číslo: Samostatná IP kamerová jednotka EM-102WIFI s apkou pre mobil Kategórie: ,
  Popis

  Popis

  Videovrátnik novej generácie H1139 uľahčí život vašim návštevám, ale hlavne vám samotným. Jeho vonkajšiu kamerovú jednotku spárujete s akýmkoľvek smartfónom (so systémom Android i iOS). Vďaka tomu pprichádzajúcich na diaľku oslovíte a pustíte ich dovnútra z akejkoľvek časti domu. Ku kamerovej jednotke pripojíte až 5 mobilov alebo tabletov. Komunikovať s návštevou môže však vždy len jeden člen rodiny – ktorý prijme hovor ako prvý.

  Na návštevu vás mobil upozorní volaním (veľmi podobným Skype hovoru). Akonáhle ho príjmete, zobrazí sa na displeji tvár prichádzajúceho. Vítanému človeku stiskom jedného tlačidla na diaľku odomknete bránku a necháte ho dôjsť až k vašim dverám. Týmto videotelefónem ide ovládať priamo aj vchodové dvere.

  Pochybným osobám naopak neotvoríte, a naviac si ich tvár vyfotíte alebo natočíte na video, ktoré si následne prezieravo uložíte do pamäti vášho telefónu. V tomto prípade je prepojenie so smart zariadením obzvlášť užitočné, pretože i keď budete ďaleko od domova, nikto to nespozná. Z dovolenky alebo služobnej cesty tak ochránite svoju rodinu i majetok.

  Ak nebývate zrovna v kľudnej a bezpečnej lokalite, aktivujte si detekciu pohybu. Vďaka nej bude kamerová jednotka strážiť vytýčený priestor po celý deň a akonáhle zaznamená podozrelo zvýšenú aktivitu v okolí vstupu do vášho domu, okamžite vás o tom informuje. Tvár prichádzajúceho naviac bezproblémovo odtajní aj v tme, vďaka tzv. nočnému videniu.

  Táto vodeodolná kamerová jednotka (s krytím IP44) komunikuje s mobilom aj zvončekom bezdrôtovo, na vlnách vašej domácej Wi-Fi. Na stĺpik pri bránke ju nainštalujete za pár minút pomocou trochy silikónu a niekoľkých malých skrutiek. Potom už si len zadarmo stiahnete do svojho mobilu alebo tabletu príslušnú aplikáciu a môžete sa tešiť na prvú návštevu. Elegantný melodický zvonček na 3 tužkové batérie vás upozorní na návštevu, aj keby vášmu mobilu alebo tabletu došla energia. Okrem ON/OFF má na boku aj tlačidlo prepínajúce melódie. Tak si jednoducho vyberiete takú, ktorá vám je príjemná.

  Technická špecifikácia

  Technická špecifikácia

  napájanie 12 V DC (súčasť balenia)
  počet tlačidiel kamerovej jednotky 1
  požadovaná kabeláž UTP patch (RJ45)
  aplikácia pre vzdialenú správu iOS, Android
  počet vodičov (monitor/zámok/napájenie) UTP
  antivandal prevedenie kamerovej jednotky nie
  farebné snímanie áno
  pripojenie LAN/Wi-Fi
  funkcia zabezpečenia detekcia pohybu s funkciou alarmu
  inštalácia povrchová
  krytie IP44
  ovládanie smartphone/tablet
  ovládanie dverného zámku áno
  produkt IP dverná kamerová jednotka
  prísvit kamery áno, do 150 cm
  zloženie sady neuvádza sa
  snímací prvok kamery 1/25 CMOS 720p
  uhol záberu kamery 70°
  rozmer kamerovej jednotky 80 × 156 × 63 mm