S čím vám môžeme pomôcť? Kontaktujte nás, poskytneme vám konzultáciu ZDARMA.

  E-shop

  Greeter Plus

  135.30  s DPH

  Digitálny priezorník bez Wi-Fi

  Katalógové číslo: Greeter Plus Kategórie:
  Popis

  Popis

  Digitálne kukátko Greeter Plus je zástupca ekonomického radu produktov určeného pre menej náročných používateľov.

  Kukátko je určené pre nepretržité monitorovanie priestoru pred Vašimi dverami. Zariadenie sa skladá z vnútornej a vonkajšej časti, vonkajšia časť obsahuje kameru s rozlíšením 0.3 MPx, pohybový PIR senzor, infračervenú diódu nočného prísvitu a tlačidlo zvončeka. Vnútorná časť disponuje prehľadným farebným LCD displejom, ovládacími tlačidlami a vďaka nabíjaciemu lítiovému akumulátoru a vstupu pre pamäťové karty sa stará o napájanie zariadenia a ukladanie získaných snímok či videozáznamov do pamäte.

  Po stlačení tlačidla zvončeka alebo detekcii pohybu pred dverami dôjde k automatickému obstaraniu záznamu a jeho uloženiu do vnútornej pamäte zariadenia alebo na pamäťovú kartu. Optika kamery sa pýši uhlom záberu 120°, takže získate maximálny prehľad o tom, kto sa práve pri Vašich dverách nachádza. Konštrukcia kamery navyše znemožňuje nahliadnutie do bytu skrz optiku, ako je tomu možné pri bežných dverných kukátkach. Môžete sa tak diskrétne rozhodnúť, či chcete ísť návštevníkovi otvoriť dvere, alebo získať jeho záznam.

  Vďaka premyslenej konštrukcii môže byť zariadenie nainštalované prakticky na každé dvere a samotná montáž nezaberie viac ako 10 minút bez nutnosti použitia špeciálneho náradia či náročnej a nákladnej úpravy dverí. Kukátko je vybavené vstavaným lítiovým akumulátorom s kapacitou 1 800 mAh s výdržou v pohotovostnom režime až 20 dní dobíjaného prostredníctvom Micro USB rozhrania. Nie je teda potrebné ani náročné a mnohokrát problematické budovanie kabeláže.

  Pre ukladanie snímok je určené vnútorné úložisko o veľkosti 1 MB, ktoré možno ľahko rozšíriť vložením pamäťovej MicroSD karty až do veľkosti 32 GB. Ovládanie zariadenia je tiež veľmi jednoduché a intuitívne vďaka menu kompletne v českom jazyku. S obsluhou kukátka tak nebudú mať problém ani malé deti či seniori.

  Technická špecifikácia

  Technická špecifikácia

  Model: EQR06GY (Gray)
  Kamera: 0.3 MPx CMOS, uhol záberu 120°
  Displej: LCD, 2.8 ”, rozlíšenie 320 x 240
  Napájanie: Lítiová batéria, 1 800 mAh
  Pohotovostný režim: Až 20 dní
  Interná pamäť: 1 MB
  Externá pamäť: Podpora micro SDHC kariet (až 32 GB)
  Wi-Fi: –
  Mobilné aplikácie: –
  Šírka dverí: 35 až 110 mm
  Priemer otvoru pre montáž: 12 až 58 mm
  Rozmery (monitor / kamera): 135.5 x 76.5 x 18.7 mm / priemer 60 x 14 mm
  Hmotnosť (monitor / kamera): 110 g / 10 g
  Teplota skladovacia / prevádzková: -30°C ~ +60°C / -20°C ~ 50°C
  Vlhkosť skladovacia / prevádzková: 
  10% ~ 85% / 20% ~ 75%
  Jazyk menu: 
  Čeština
  Farebné prevedenie:
   Sivá