S čím vám môžeme pomôcť? Kontaktujte nás, poskytneme vám konzultáciu ZDARMA.

  ALARM OD JABLOTRONU VÁS UŠETRÍ OD RODIČOVSKÝCH STAROSTÍ

  ALARM OD JABLOTRONU VÁS UŠETRÍ OD RODIČOVSKÝCH STAROSTÍ

  So zabezpečovacím systémom od Jablotronu ste akoby na dvoch miestach naraz. Na diaľku s jeho pomocou skontrolujete, či ste pri odchode z domu nezabudli zapnúť ochranu a môžete ju ovládať.

  Ak sa vaše deti vrátia domov a vypnú ochranu, dostanete nofitikáciu na mobil. S pomocou fotodetektora či kamery, ako súčasti systému, si môžete overiť, s kým deti domov prišli.

  Objekt je možné rozdeliť na 15 samostatných sekcií a ku každej z nich priradiť rôzne oprávnenia vstupu. Tak určíte, kam deti smú a kam nie. Môžete tak zamedziť prístupu do tých častí, ktoré sú nebezpečné. Ochránite deti pred úrazom v dielni, kde je množstvo nebezpečných predmetov alebo pred čistiacimi a dezinfekčnými prostriedkami v komore. Rovnako je možné zabezpečiť aj bazén. Ak je zastrešený, tak je možné využiť magnety a v prípade nekrytého bazéna detektory pohybu či infra závory.

  Aby nedošlo k nechceným katastrofám, ktoré môžu nerozvážne detské hry spôsobiť, detektory ohňa, vody či plynu neustále sledujú prostredie a v prípade podozrivých zmien ich hlásia.

  Ak nechcete, aby deti v prípade vašej neprítomnosti používali elektrospotrebiče, môžete na diaľku vypnúť zvolené zásuvkové okruhy.

  Na obraz z kamery sa môžu pozrieť aj deti a v prípade, že pred dverami stojí cudzia osoba, tak ju do objektu nevpustia.

  Ovládanie systému deti pochopia ľahko aj vďaka ovládaniu, ktoré funguje na princípe farieb semaforu. Na autorizáciu stačí priloženie praktickej kľúčenky, takže nie je potrebné pamätať si zložité heslá.