Náš tím

... pripravený vám splniť všetky požiadavky

Plastové dvere

Privítajte svoju návštevu kvalitnými slovenskými dverami s moderným dizajnom.

Interiérové dvere

Náš každodenný interiérový spoločník.
Vkusne a za dobrú cenu.

Bezpečnostné dvere

Ocháňte svoju rodinu a majetok špičkovými bezpečnostnými dverami. Kvalitné prevedenia a montáž je zaručená.

Trezory

Dokumenty, cennosti, zbrane - všetko v bezpečí
s trezormi od nás.

Profil firmy

Na našej stránke nájdete informácie o produktoch a službách, všeobecné informácie o oknách, ktoré Vám pomôžu zorientovať sa v súčasnej širokej ponuke. Vybrať ten správny produkt je veľmi dôležité, nakoľko sa jedná o dlhodobú investíciu, s ktorou prichádzate do styku deň čo deň a dokáže Vám spríjemniť život, ušetriť peniaze a zabezpečiť zdravé prostredie.

V danom odvetví pracujeme už od roku 2002.Počas tohto obdobia sme nadobudli množstvo skúseností a aj okná a dvere prešli svojím vývojom. Našou snahou je poskytnúť zákazníkom komplexné služby od poradenstva cez dodávku a montáž až po servisné služby.

Tím Extra trade

Tím Extra trade

Ako si zabezpečiť byt pred odchodom na dovolenku

Reportáž TV Reduta, odvysielaná 27.6.2012

TATRA EXPO 2015

tatraexpo2015Výstava sa konala v dňoch 16. až 19.4.2015 v Popradskej Aréne. Naša expozícia bola tento rok veľmi zaujímavá, nakoľko sme prezentovali zdvižno – posuvné dvere od výrobcu Noves okná a.s., ktoré mimoriadne zaujali. Ich kvalita a možnosť veľkých rozmerov, boli natoľko zaujímavé, že sme získali cenu za expozíciu.

Týmto ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k tejto úspešnej prezentácii, hlavne firme NOVES, ktorá nám zapožičala HST portál.

Galéria fotografií »


TATRA EXPO 2014

tatraexpo2014

Výstava sa konala v dňoch 11. až 13.4. 2014 v Popradskej Aréne. Naša expozícia bola na tejto výstave menšia ako zvyčajne, no zaujali sme novinkami z oblasti zabezpečovacej techniky (GSM alarm od EMOS-u), širokou škálou videovrátnikov a digitálnych priezorníkov, novými trezormi SAFETRONICS a naším hlavným produktom – bezpečnostnými dverami SECURIDO. Tie sme prvýkrát prezentovali aj v matnom prevedení, čo sa stretlo s veľkým úspechom.

Týmto ďakujem všetkým, ktorí prispeli k tejto úspešnej prezentácii, hlavne firme PROGRUP, ktorá zabezpečila tvorbu našej expozície v rekordnom čase.

Galéria fotografií »


TATRA EXPO 2013

tatraexpo2013_1

Táto výstava začala v deň, keď Slovensko postihla obrovská snehová kalamita so silným vetrom a bolo ohrozené aj otvorenie výstavy. Nakoniec sa predsa len podarilo otvoriť výstavu v plánovanom termíne a slabšia návštevnosť v prvý deň vynahradila obrovská návštevnosť v ďalšie dni. Na tejto výstave sme zaujali novinkou – Al dverami TANGO od spoločnosti GAVAplast, bezpečnostnými dverami EXKLUZÍV a SECURIDO, trezormi SAFETRONICS, Al dverami od spoločnosti OKNO FINAL a minialarmom DRAGON. Veľký záujem bol aj o elektronický priezorník so zvončekom a video záznamom.

Ďakujeme všetkým obchodným partnerom za spoluprácu a novým zákazníkom za dôveru, ktorú určite nesklameme!

Galéria fotografií »


SPIŠ EXPO 2012

se_top

Na výstave SPIŠ EXPO 2012 sme prezentovali bezpečnostné dvere SECURIDO a EXKLUZÍV, trezory SAFETRONICS, minialarm DRAGON od firmy ZADAKO a Al dvere do rodinných domov od firmy OKNO FINAL s dvernými výplňami od firmy GAVA. Výstrava sa konala v Spišskej Novej Vsi v dňoch 12.-15.7.2012.

Touto cestou chceme poďakovať všetkým novým zákazníkom, dodávateľom a organizátorom. Iba zodpovednou spoluprácou dokážeme vytvárať hodnoty

Galéria fotografií »


TATRA EXPO 2012

tatraexpo2012_1

Výstava TATRAEXPO 2012 sa konala v Poprade v termíne od 4.5.2012 do 6.5.2012. Tejto výstavy sme sa zúčastnili a získali sme cenu za expozíciu. Na výstave sme prezentovali bezpečnostné dvere SECURIDO a EXKLUZÍV, trezory SAFETRONICS, minialarm DRAGON od firmy ZADAKO a Al dvere do rodinných domov od firmy OKNO FINAL s dvernými výplňami od firmy GAVA.

Ďakujeme organizátorom za skvelé zorganizovanie, naším dodávateľom za podporu a novým zákazníkom za prejavenú dôveru.

Galéria fotografií »


Spišské výstavné trhy 2011

expo2011

Spišské výstavné trhy sa konali v SNV od 14.7.2011 do 17.7.2011. Naša firma sa tejto výstavy zúčastnila a prezentovala bezpečnostné dvere SECURIDO a trezory SAFETRONICS.

Všetkým účastníkom ďakujeme za návštevu a novým zákazníkom za prejavenú dôveru.

Galéria fotografií »